שיפוץ דירה במודיעין

תכנון ועיצוב: קרן גרוס
מוצרים: כיסא Wrap, כורסא Chelsea
קטגוריות: פרויקטים
צילום: שירן כרמל

משפחה בת שש נפשות ביקשה לשפץ דירת 160 מ״ר במודיעין. בני הזוג חלמו על המהפך וחיכו זמן רב לרגע המתאים, לבסוף הם פנו לקרן גרוס, מעצבת פנים וסטייליסטית, כדי שתיקח את המושכות לידיה ותתווה להם את הדרך. במטרה לייצר מראה עם אמירה ייחודית המשאיר חותם על המבקרים בו, ניסחה המעצבת סגנון אירופאי חם במראה מוקפד ושילבה צבעוניות מדודה לצד חומרים טבעיים בעלי נוכחות מרשימה כמו עץ וברזל. קווים נקיים, בחירות מדויקות ופרטים על זמניים יוצרים בדירה מראה קלאסי ועם זאת בעל אופי ועניין. 

את החלל הציבורי חולקים הסלון, פינת האוכל והמטבח. הסלון מוגדר על ידי ספה אפורה במבנה קלאסי מדגם Linda, היא ניצבת על רגלי מתכת מושחרות ומעודנות, מולה צמד שולחנות סלון מעוגלים מדגם Cuff, האחד בגימור שחור והשני בגימור פליז, ושידת טלוויזיה מינימליסטית. את מערכת הישיבה משלימים הדום תואם, שרופד בבד ארוג המשלב חוטים בשחור ובלבן, ושתי כורסאות מדגם Chelsea מבד קטיפה כחול במראה עשיר. 

שולחן פינת האוכל מדגם Slim יובא מאיטליה והוא מורכב מפלטת אבן שחורה הניצבת על רגלי מתכת מושחרות ודקיקות, סביבו הוצבו כיסאות מדגם Wrap שרופדו בגוון מוקה. ״שולחן פינת האוכל הוא אחד מהפריטים המיוחדים והמרגשים לטעמי בחלל, ממש כמו תכשיט יקר״ מציינת המעצבת ״הכיסאות מדגישים את השולחן ויחד עם זאת יפים ומיוחדים בזכות עצמם, ביחד שניהם ממש כמו יצירת אמנות״ היא מוסיפה.