שיפוץ בית דו-משפחתי בהוד השרון

תכנון ועיצוב: מאיה שינברגר
מוצרים: סדרת Apelle
קטגוריות: PROJECTS
צילום: איתי בנית

משפחה בת חמש נפשות, זוג עם שלושת ילדיהם המתבגרים, ביקשה לחדש בית דו-משפחתי בהוד השרון, להתאימו לאורח חייה הקדחתני וליצור בו תחושה של חופשה מפנקת בבית מלון. לצורך כך פנו למעצבת הפנים מאיה שינברגר, אשר החליפה את הסגנון הכפרי הקיים בקווים מודרניים ישרים, בצבעים בהירים ובחומרים תעשייתיים וחמימים. חלוקת הפנים נשארה כשהיתה אך פתחים חדשים התווספו על מנת להעצים את הקשר בין הפנים לחוץ. 

המעצבת בחרה בצבעוניות רגועה של גוונים אפורים וכחולים בשילוב עצי אלון ובמבוק וכן שילבה מנורות ופרופילים בשחור. בסלון שולבה ספת Anushka שרופדה בבד בגוון אפור גרפיט ולצידה מרבץ מאותו הדגם שרופד בבד בצבע ג׳ינס עם טקסטורה גיאומטרית. מול הסלון תוכננה פינת משפחה, בה במקום קיר אטום עם נישות גבס, כפי שהיה במצב הקיים, תוכנן חלון גדול הפונה לעץ זית. לאורך החלון תכננה המעצבת ספסל עץ ומולו הוצבו שני כיסאות נדנדה מדגם Apelle בשילוב של עור כחול עם מסגרת מושחרת. 

במעלה גרם המדרגות הקליל תוכנן האגף הפרטי, מימין תוכננה פינת עבודה עם ספריית קוביות א-סימטרית, שולחן מושחר מינימליסטי וכיסא משרדי אלגנטי מדגם Fl@t. עבור חדר השינה הזוגי נבחרה מיטה מדגם Anushka בגוון אפור ובקווים מינימליסטיים, הממשיכים את השפה העיצובית שיצרה המעצבת בכל חדרי הבית. משני צידי המיטה הוצבו שידות מודרניות המורכבות מקופסת עץ הנשענת על מסגרת מתכת לבנה.

סטיילינג לצילומים: מאיה לבנת הרוש