פנטהאוז במרכז הארץ

תכנון ועיצוב: אורלי דקטר
מוצרים: כיסא Lucky
קטגוריות: PROJECTS
צילום: עודד סמדר

דירה מודרנית ומרשימה שעוצבה על ידי אורלי דקטר עבור דייר רווק, איש עסקים אשר נוסע רבות במסגרת עבודתו לחו"ל וביקש חלל ביתי מצד אחד, ואווירה של סוויטה רחבת ידיים בבית מלון מצד שני. כדי להגשים את חלומו, שיפצה המעצבת את דירת הקבלן ויצרה חלל מונוכרומטי ברובו, אשר פונה אל הנוף המרהיב ומאופיין בטקסטורות עשירות של חומרים טבעיים איכותיים ורהיטים ואלמנטים שיוצרו בהתאמה אישית.

 

בחלל הציבורי בולטים המטבח השחור, החלונות הגדולים אל הנוף וקיר שעיצבה דקטר הכולל אחסון רב, קמין וטלוויזיה. מולו הוצבה ספת Brooklyn רחבה ומפנקת ולצידה הדום תואם נייד, אותו ניתן להזיז בחלל במידת הצורך. במרכז הספה שולב שולחן קטן מברזל שחור המאפשר הנחה של כלי אוכל בעת צפייה בטלוויזיה או אירוח וכן אחסון של מגזינים וחפצים שונים. בקצה החלל הציבורי, מוקפת בחלונות גדולים משלושת הכיוונים, הוצבה פינת האוכל, עבורה נבחרו כיסאות Lucky בייבוא מאיטליה, המרככים את החלל בעזרת צורתם המעוגלת.

עבור חדר השינה של בעל הבית יוצרה מיטה נעימה בעיצוב אישי, המרופדת בבד באפור בהיר, היוצר קונטרסט עדין לצד רצפת הפרקט השחורה. בחדר הארונות הצמוד יצרה המעצבת פינת קריאה נעימה הפונה אל מרפסת קטנה שצופה אל הנוף, בה הוצבה ספת לאונג' בריפוד של בד קטיפה בגוון כחול, שיוצרה גם היא בהתאמה אישית לפי בקשת הלקוח.