מרעיון לרהיט

מהקמת "ריהוטים" ועד היום אנו עוסקים בעיצוב ובייצור של רהיטים, מערכות ישיבה, פינות אוכל, חדרי שינה, ריהוט למשרדים ועוד. אנו חיים ונושמים עיצוב ומתרגשים כל פעם מחדש מתהליך היצירה. מרהעיון הראשוני והסקיצה הידנית, דרך תהליך הייצור בשיתוף פעולה עם בעלי מקצוע נפלאים ועד למוצר המוגמר, רהיטים איכותיים שניצבים בחללים מעוצבים, בבתים, במשרדים ובבתי מלון ברחבי הארץ.

תהליך היצירה שלנו אינטואיטיבי, רגשי ודינמי. אנחנו מקבלים השראה מהסביבה שלנו, מתערוכות בינלאומיות מובילות, מאמנות, מאופנה ומהטבע. כל אלו שותלים זרעים של רעיונות במחשבותינו, זרעים שלאחר מכן נדייק, נשפר ונתאים לסגנון המאפיין אותנו ולצרכים של קהל הלקוחות הנאמן שלנו, אותו למדנו להכיר היטב במהלך השנים שאנו עוסקים בתחום. בעיצוב של כל רהיט ורהיט באה לידי ביטוי מלאכת מחשבת, הלוקחת בחשבון את המראה והאסתטיקה שלו, הנוחות והפונקציונאליות, החומרים והגימורים שמקנים לו ייחוד ואופי. אולם התצוגה שלנו מספק הצצה לתהליך היצירה והחדשנות שלנו, כאשר כמעט מדי יום אנו מגדילים את ההיצע, מחדשים את הקולקציה ומייצרים רעיונות ורהיטים חדשים.

אנו מקפידים להשתמש בחומרים האיכותיים ביותר ומספקים רמות גימור מוקפדות ונטולות פשרות. כל מערכות הריהוט שלנו מיוצרות בארץ, כחול לבן, בשיתוף פעולה יצירתי עם בעלי מקצוע שעומדים בסטנדרטים הגבוהים שלנו וחולקים איתנו את התשוקה הגדולה לעיצוב ולריהוט. בעלי המקצוע וצוות מעצבי הפנים שלנו שותפים מלאים ליצירה שלנו, כל אחד מעשיר את התהליך בתפיסת עולמו האישית והייחודית ובניסיונו הרב בתחום. יחד אנו מתחילים מבניית השלד של המוצר ומיצירת אבטיפוס, ממשיכים לניסיונות בחומר, בצורה ובגימורים שונים, מתנסים בסוגי עץ, בגווני פורניר, בבדי ריפוד ובדוגמאות צבע, עד לקבלת המוצר המוגמר המדויק ביותר.

הקשר האישי והישיר עם בעלי המקצוע מאפשר לנו לספק שירות איכותי לקהל לקוחותינו וגמישות אינסופית בהתאמה אישית של כל רהיט ורהיט. לא תמצאו אצלנו מידות סטנדרט או ברירות מחדל ואין רהיט שלא נוכל לייצר או חלום שלא נוכל להגשים. באופן זה גם הלקוחות שלנו ומעצבי הפנים והאדריכלים שמלווים אותם הם חלק בלתי נפרד מתהליך העיצוב והיצירה. יחד ניצור את הרהיטים הנכונים ביותר עבור החלל שלכם, אלו שמתאימים באופן מושלם לסגנונכם האישי ומביאים לידי ביטוי את הצרכים והאופי שלכם.