יוסי ברקוביץ

עיצוב, ייצור ויצירה היו חלק בלתי נפרד מחייו של יוסי ברקוביץ' מילדות. כדור שלישי לעוסקים במלאכה, הוא הסתובב כבר בצעירותו בין אולמות תצוגה ומפעלי ייצור ולמד את התחום מסבו, שהיה בעלים של מפעל ריהוט בארגנטינה, ומאביו, שנחשב לאחד מוותיקי הענף בארץ. האסתטיקה המשובחת והגישה החדשנית זורמות בעורקיו ומהוות חלק מהותי באופיו ובתפיסתו. יכולותיו האוטו-דידקטיות לצד סקרנותו הטבעית אפשרו לו ליישם את כל שלמד מסבו ומאביו בעסק משלו, במותג המשפחתי והאיכותי שהקים במו ידיו.

את "ריהוטים", שהתחיל כעסק קטן בראשון לציון, הקים בשנת 1990. מאז ועד היום תחום ההתמחות של המותג הוא בעיצוב רהיטים וייצורם בהתאמה אישית לפי בקשותיו, חלומותיו וצרכיו של כל לקוח. מאז ועד היום הוא ליווה פרויקטים קטנים כגדולים מסוגים שונים ומגוונים, מבנייה פרטית של דירות ובתים ועד לפרויקטים מסחריים גדולים של בתי מלון, לובאים ומשרדים. היכרותו המעמיקה עם התחום אפשרה לו לבחור בקפידה את בעלי המקצוע שאיתם הוא עובד, להבטיח רמות גימור חסרות פשרות ולייצר מערכות ישיבה, מיטות, פינות אוכל, ספריות ורהיטים שונים, תוך שמירה על כתב ידו, אשר עובר כחוט השני בין מבחר העיצובים והקולקציות.

לצד הגדילה וההתפתחות האורגנית של המותג, הוא מקפיד לשמור על איכויותיו כעסק משפחתי, המספק שירות אישי, קשוב וסבלני ללקוחותיו, אל יוסי, בת זוגו ואביו, שליוו את העסק מתחילת דרכו, הצטרפו מעצבי פנים בוגרי לימודי עיצוב, אשר מספקים לכל לקוח שירותי ייעוץ, עיצוב והתאמה אישית, דואגים לסט תכניות והדמיות במידת הצורך ומלווים וכל פרויקט משלב הרעיון, דרך הביצוע והייצור ועד להתקנה בשטח ולבקרת איכות. בזכות תודעת השירות הגבוהה והיחס האישי, זוכה המותג לקהל לקוחות נאמן, אשר ממשיך לבקר באולם התצוגה בכל הזדמנות של חידוש, עיצוב, שדרוג, שיפוץ או בנייה.  

בשנים האחרונות הרחיב המותג את שירותיו ומלבד הייצור המקומי של פרטי הריהוט, הוא עוסק גם בייבוא מותגים יצירתיים ואיכותיים מרחבי אירופה ובעיקר מאיטליה, צרפת, בלגיה והולנד. יוסי והצוות מקפידים להתעדכן במגמות ובחידושים ברחבי העולם, לבקר בתערוכות בינלאומיות מרכזיות מדי שנה ולסייר במפעלים של מותגים אירופאים, על מנת להבטיח חדשנות עיצובית ויצירתיות תמידית לקהל לקוחותיהם. ייבוא הרהיטים אפשר למותג להמשיך לגדול ולהרחיב את היצע הרהיטים והאביזרים, זאת מבלי להתפשר על האיכות, הדיוק והקו העיצובי שמאפיינים אותו.