דופלקס במגדלי בלו

תכנון ועיצוב: מיכל האן
מוצרים: מזנון Circo, ספה Anushka, כורסא Ann, שולחנות קפה Tasse, מיטה Anushka
קטגוריות: פרויקטים
צילום: עמית גושר

זוג וארבעת ילדיהם החליטו להתרחק מהנוף האורבני של מרכז תל אביב לטובת המרחבים, האוויר והים של מגדלי בלו בצפון העיר. הדירה דו מפלסית, היא ממוקמת בקומת הקרקע של הבניין ומאופיינת בתחושה של בית פרטי. מעצבת הפנים מיכל האן תכננה את החללים הציבוריים ויחידת ההורים בקומת הקרקע והפנתה אותם לכיוון המרפסת הגדולה והבריכה. חלונות גדולים מחברים בין הפנים לחוץ והופכים את הנוף לחלק בלתי נפרד מעיצוב החלל. 

 

פלטת צבעים מונוכרומטית נבחרה עבור הדירה עם קונטרסט עדין בין גימורים לבנים ושחורים אשר מייצרים עניין, במטבח למשל החזית האחורית חופתה בגימור שחור, האי והחזית שאליה הוא ניצב חופו מקצה לקצה בלבן וכיסאות שחורים מדגם Coupe.  את הסלון תוחמת ספת Anushka באפור בהיר, המודגשת באמצעות ריצוף בגוון אפור פחם המחפה את רצפת הקומה, לצידה צופות אל המרפסת ההיקפית זוג כורסאות Ann בריפוד אפור כהה ובמרכז שולחנות מדגם Tasse. עבור קיר הטלוויזיה נבחר מזנון Circo מעץ אשר מוסיף טקסטורה חמימה לחלל וניצב על רגלי מתכת מושחרות המשלימות את החומריות שנבחרה.

 

יחידת ההורים עוצבה גם היא בסגנון מודרני, עבורה נבחרה מיטה מרופדת במראה מעודן ורך מדגם Anushka ושתי שידות צד בגמר צבע עם רגליים מושחרות.